Новітня українська діаспора

візовий центр безкордонівВ наш час в потребі громадян виїду за кордон на роботу в обов’язковому порядку потрібна реєстрація на візу і для цього створені і на законній основі працюють ліцензовані візові центри, одним з яких є візовий центр БЕЗ КОРДОІВ. Тут також можна отримати послуги по легалізації еміграційного процесу, та візову підтримку в багато країн світу. За чверть століття незалежності нашої держави за її межами на заробітках опинилися мільйони наших співвітчизників. Багато бажаючих емігрувати до Сполучених Штатів Америки, але попасти в цю країну доволі складно, отже в більшості своїй наші співвітчизники задовольняються заробітками в країнах європейського союзу. Найбільше українських заробітчан в Італії, причому представників жіночої статі. Перші заробітчани в Італії появилися ще в дев’яності роки минулого століття. На сьогоднішній день тут біля мільйона українських емігрантів, які живуть і працюють в цій державі як легально, так і на нелегальній основі.

В даний час можна вже говорити і про зародження як такої української діаспори. Однозначно що деяка частина наших трудових іммігрантів вже повернулися, чи в майбутньому повернуться на рідну землю. Але ті заробітчани котрі отримали легалізацію, та знайшли роботу на постійній основі і призвичаїлися до тамтешніх реалій життя через соціально економічну кризу в Україні, повертатися додому не спішать. Численна українська громада в Італії має великі шанси стати в подальшому діаспорою. Деякі експерти в цьому питанні вважають, що в цій країні наша діаспора на даний час вже є реальною дійсністю. При відслідковуванні україномовної преси в Італії, її редактор Олесь Городецький доводить що українські емігранти розуміють що в цій державі вони надовго, а значить потрібно організовувати відповідну діаспору і важливим її елементом є своя преса. В ліцензованих візових центрах надається термінова реєстрація яка в основному завжди потрібна сезонним трудовим емігрантам.

Тут доводиться розуміти що між представниками діаспори, та емігрантами є різниця. Тобто представники діаспори в порівнянні з емігрантами є повноправними членами тієї держави, на території якої вони проживають вже на законній основі. В більшості наші громадяни, котрі проживають на території Італії в порівнянні з італійцями в правах значно обмежені, але поступово значна кількість отримує легалізацію. На основі цього можна стверджувати що наша спільнота, яка знаходиться в Італії відноситься до емігрантського прошарку з можливістю створення діаспори. Діаспора має розширене значення, адже це частина відповідного етносу, який проживає за межами своєї Батьківщин, та рахується етнічною тут спільнотою, та має цінні характеристики своєї нації. Тобто свою мову, а також культурні традиції, та навіть свідомість, а однозначно і сприяє їх розвитку в країні проживання. Діаспора створює своєрідні земляцтва та різні громадські спілки національно-культурного та політичного характеру. Складовою частиною діаспори є соціальний захист своїх особистостей. Особливою ознакою діаспори є релігія. Термінова реєстрація на візу дозволить в стислі терміни виїхати за кордон на роботу, чи навчання, або туристичний відпочинок. Тому якщо ви прийняли рішення покинути межі нашої країни, звертайтеся в ВІЗОВИЙ ЦЕНТР «БЕЗ КОРДОНІВ» — http://www.bezkordoniv.com.ua/

Комментарии запрещены.

Тест-драйв